Ako sa prepoistiť?
26.2.2013

Zdravotnú poisťovňu môžete zmeniť každý rok k 30. septembru a novým poistencom vybranej poisťovne sa stávate od 1. januára nasledujúceho roku. Ak vám na vašom zdraví záleží a chcete mať aj naďalej možnosť výberu zdravotnej poisťovne, zabojujte s nami. Prepoistite sa do Union zdravotnej poisťovne!

 

Vyberte si ten spôsob prepoistenia, ktorý vám najviac vyhovuje:

  1. Prihlášku si môžete stiahnuť z webstránky, vytlačiť, vyplniť, podpísať  a zaslať na centrálu Union zdravotnej poisťovne.
  2. Môžete osobne navštívte ktorékoľvek kontaktné miesto Union ZP a prihlášku na mieste vyplniť; v prípade otázok vám radi pomôžu naši pracovníci.
  3. Zavolajte na naše zákaznícke centrum na tel. číslo 0850 003 333,  kde vám naši operátori radi pomôžu s vyplnením prihlášky.
  4. Vyplňte online prihlášku, vytlačte ju, podpíšte a pošlite na adresu našej poisťovne. Poistencom, ktorí využijú možnosť vyplnenia prihlášky prostredníctvom online formulára, ponúkame bezplatnú službu prihláška kuriérom.

Ak sa prepoistíte do 30. septembra 2013, poistencom Union ZP sa stanete od 1. januára 2014. Potom vám zostáva už len tešiť sa z nového poisteneckého preukazu, ktorý obdržíte poštou a užívať si výhody, ktoré vám Union ZP ponúka.

 

http://www.niesomovca.sk/images/dovera.png

 

Union zdravotná poisťovňa

Zákaznícka linka 0850 003 333

Web: www.union.sk